5 نکته در مورد طراحی وب سایت املاک و مستغلات شما امروز می توان استفاده کرد - خدمات طراحی سایت املاک

با طراحی سایت املاک دایره خدمات خود را می ­توانید در خارج از محدوده خود نیز ببرید و کسانی که مایل هستند تا املاک آنها را مدیریت کنید این امر برای شما قابل انجام خواهد بود

بنابراین اجازه ندهید که کاربران در وب سایت شما احساس گم شدن پیدا کنند.

دوم، یک فرم تماس می تواند به شما بگوید که یک مشتری بالقوه به دنبال چه چیزی است، حتی اگر لیست فعلی ندارید.

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که مشتریانی با شما تماس می گیرند و شما خانه یا ویلایی را به آنها معرفی می کنید و از شما درخواست عکس و مشخصات ملک را می خواهند.

گوگل بر اساس چه پارامترهایی یک وب سایت را با کیفیت تلقی می کند؟

خوشبختانه چند راه حل عالی برای ساخت وب سایت املاک در دسترس است. اگر شما صاحب یک آژانس املاک هستید که به دنبال ایجاد حضور آنلاین قوی و دستیابی به بهترین نتیجه می باشید، باید یک وب سایت با ویژگی های مخصوص به کسب و کار خود را ایجاد کنید.

یکپارچه سازی نقشه های گوگل با لیست املاک به شما کمک می کند تا تمام مشخصات موجود در نقشه را لیست کنید و به کاربر کمک می کند تا به راحتی موقعیت واقعی ملک را جستجو و درک کند. آن ها می توانند به راحتی به رفت و آمد و هر ویژگی دیگری که در محیط ملک به دنبال آن هستند نگاه کنند.

همانطور که گفتیم قالب سایت را می توانید یا از پایه طراحی کنید و یا به صورت رایگان از سایت های معتبر دانلود کنید. شما می توانید این قالب های آماده را از یک سری سایت ها که از قبل این قالب ها را طراحی کرده اند، با توجه به نیاز خود خریداری کنید.

فرم جستجوی پیشرفته ستون فقرات هر وب سایت خوب املاک است. بسیار مهم است که در طراحی سایت مشاور املاک امکان جستجو در لیست ها به روش های مختلف برای کاربران وجود داشته باشد، اما انجام جستجوها ساده و سریع است.

 به همین دلیل، وب سایت شما باید به راحتی قابل پیمایش برای همه باشد. اگر یافتن ویژگی های خاص در سایت شما بسیار دشوار است، مشتریان به سادگی به سایت دیگری می روند.

رایگان بودن همیشه خوب نیست و ممکن است در طول زمان هزینه های بیشتری را برای شما داشته باشد.

در راه اندازی سایت مشاور املاک اطلاعات تماس شما باید در واقع در پاورقی هر صفحه از سایت وجود داشته باشد، اما در صفحه تماس با ما می توانید یک فرم ایجاد کنید تا به افراد اجازه دهد با شما تماس بگیرند و سوالات خود را بپرسند.

سایت کیلید وب سایت کیلید از سایت های رهن و اجاره خانه در تهران است که در آن ثبت ملک شما به صورت رایگان انجام می شود اینجا شما نیز میتوانید با سرچ منطقه مورد نظر در این سایت، انواعی از خانه ها را مشاهده کنید.

هزینۀ ساخت سایت و فروشگاه تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *